lipiec, 2023

28lip18:0018:00Węgorzewo muzyka MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO

Godzina

(Piątek) 18:00 - 18:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2023 w Węgorzewie. Milo jest nam poinformować, że pierwszymi artystami, którzy potwierdzili swój występ na węgorzewskiej scenie są:


DNF, I.GOT.U, DJ INOX, SI US PLAU, MARGARET,  DJ KILLER, DJ ALEX, MATT5KI, RENI JUSIS, KUBAŃCZYK, MAŁACH/RUFUS.

DNF – jego muzyczne propozycje trafiają na track-listy dziesiątek, a może i setek DJ-ów w kraju i na świecie. Twórca wielu klubowych hitów takich jak 'SICK’, 'FUNKY’ czy 'I LOVE SEX WITH MY EX’. Teledyski do jego numerów pną się na listach hitów w Eska TV i 4fun.tv. Jak mało kto w Polsce trzyma rękę na pulsie klubowych trendów, z powodzeniem nawiązując do brzmień Bounce i EDM dominujących na najważniejszych światowych festiwalach. Zagrał już w ponad 150 klubach, ale nadal ma apetyt na więcej. Charakterystyczny styl, energia i kontakt z publicznością podczas setów live sprawiają, że jego rytmy, co weekend wyciskają siódme poty z klubowiczów szalejących na parkiecie.

I.GOT.U – polski DJ, producent, remikser, który jest najbardziej znany ze swoich utworów – "Straya" i "Sick" we współpracy z DNF. Grał w niemal każdym klubie w Polsce i z każdym rokiem przesuwa swoje muzyczne granice. W 2017 roku rozpoczął nowy rozdział w swojej karierze tworząc FRKNTN – wytwórnię płytową zrzeszającą nie tylko polskich, ale i światowych artystów.


DJ INOX
– Jeden z najpopularniejszych polskich dj’ów i producentów/ remixerów od ponad 20 lat znany doskonale na rynku klubowym. Jego nietuzinkowe produkcje pozwoliły mu wedrzeć się z impetem na wysokie miejsca list przebojów. Jego grono fanów rośnie z dnia na dzień, a teledysk "Summer" oraz remix hitu "I Love Sex With My Ex" pozwoliły zdobyć serca słuchaczy ESKA.TV i wedrzeć się na sam szczyt. Energetyczne sety jakie prezentuje oraz pasja i zaangażowanie z jakim oddaje się temu co robi zaowocowały tym, że dziś INOX porywa tłumy ludzi swoją energią. Do tej pory wystąpił niemalże na wszystkich znaczących. A niezwykły talent zaowocował współpracą z najbardziej znana diwą polskiej sceny muzycznej KAYAH.

SI US PLAU elektryzujący duet, który od lat jest jednym z najszybciej rozwijających się projektów na polskiej scenie! Tworzą z pasją i docierają do milionów ludzi. Ich muzyka to połączenie nowoczesności z nostalgią. Znaleźli prosty sposób na wielkie przeboje, które podbiły wiele stacji radiowych na całym świecie. Po ich muzykę sięgają też największe legendy elektroniki, bo nie od dziś wiadomo, że Polska świetnymi producentami stoi.

MARGARET to wokalistka, autorka teksów i kompozytorka, a zrazem jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma pięć studyjnych albumów, w tym dwa "Ada The Blond" (2014) i "Just The Two of Us" (2015) – nagrodzone platyną. Na najnowsza płyta składa się 14 premierowych kompozycji wyprodukowanych w głównej mierze przez Kacezeta. Margaret powróciła z krążkiem, który z jednej strony jest wypadkową jej muzycznych fascynacji (hip-hop i nowoczesnego brzmienia urban music – wsród gości m.in. Otsochodzi, Kizo, Young Igi, Kupon oraz 3y Gen Kara), a z drugiej koniecznością opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatni działy się w życiu artystki.

DJ ALEX to założyciel i współtwórca formacji A STATE OF MIND, producent i DJ, który kocha bawić się muzyką. Jego wieloletnie doświadczenie sprawiło, że nie ogranicza się tylko do jednego gatunku muzycznego. Możecie mieć pewność, że ALEX dostosuje swój styl pod dane miejsce i klimat, co sprawi, że noc będzie dla Was zdecydowanie za krótka. Najlepiej czuje się w gatunkach takich jak trance, progressive, electro-house i house.

MATT5KI na Polskiej scenie klubowej od 2008 r. pochodzący z Węgorzewa producent, dj, pomysłodawca oraz jeden z organizatorów Mamry Festival. Występował na największych festiwalach na terenie całego kraju, a jego sety DJ-skie to energetyczne połączenie różnych stylów muzycznych takich jak electro, trance czy trap. Jest twórcą oraz współtwórcą wielu utworów, a po jego produkcje sięgali tacy artyści jak Tiësto, Laidback Luke i wielu innych.

RENI JUSIS – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ikona muzyki klubowej w Polsce. Reni Jusis jest jedną z niewielu polskich artystek, która w swej karierze nie ogranicza się tylko do jednego wizerunku i stylu, ale cały czas poszukuje i podąża za najświeższymi kierunkami w muzyce. Jej muzykę można określić jako mieszankę muzyki tanecznej i elektroniki. Jej styl charakteryzują przestrzenne aranżacje i osobiste teksty. Najlepszą wizytówką Artystki są niezwykle dynamiczne i pełne energii koncerty klubowe, które łączą nowoczesny live-act z setami DJ-skimi.

KUBAŃCZYK – polski raper, producent oraz autor tekstów. Jego najpopularniejszy utwór 'Lady Pank’, który liczy już prawie 40 milionów wyświetleń był początkiem kariery muzycznej. Kubańczyk na przestrzeni zaledwie kilku lat rozwinął się w swojej twórczości. Na swoim koncie ma już dwa albumy 'Cały ja’ oraz 'Młody kot’, które cieszą się ogromną popularnością wśród fanów.

MAŁACH/RUFUZ – Małach, czyli Bartłomiej Małachowski to polski raper, a także producent muzyczny. Rufuz, czyli Rafał Kwiatkowski, znany na polskiej scenie rap również jako RFZ i Dr RFZ. Obaj artyści ściśle powiązani z kolektywem Ciemna Strefa. Małacha znamy również jako członka zespołu JF, zaś Rufuza jako członka składu Warstar. Jednak na polskim rynku muzycznym to duet Małacha i Rufuza odbija się najgłośniejszym echem.

MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023 SZANSĄ DLA MŁODYCH DJ-ÓW – DJ CONTEST Powered by XONI ON AIR.


Mamry Festival
na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2023 w Węgorzewie. Mamry Festival to szansa dla młodych artystów, dopiero próbujących swych sił w trudnej sztuce EDM. Po raz czwarty startuje konkurs dla młodych DJ. Przypomnijmy, że w latach ubiegłych laureatami byli m.in. EXATION i DJ KOSTEK, It’s Not Legal. DJ CONTEST to wieloetapowy konkurs dla DJ’ów dla osób z całej Polski chcących pokazać się szerszej publiczności. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy nagrać set i przesłać go wraz z wypełnionym formularzem. Więcej informacji na https://mamrymusic.pl/djcontest. Udział w konkursie daję szansę na występ na głównej scenie Mamry Festival jeszcze w tym roku

Mamry Festival 2023 osadzone zostanie w klimatach gier retro. W przerwie między dobrą zabawą, a ładowaniem akumulatorów przed kolejnym występem uczestnicy będą mieli okazję do zmierzenia swoich sił na Automatach Zręcznościowych Retro, dzięki którym przypomnicie sobie czasy Waszego dzieciństwa, co będzie niewątpliwie ciekawym i dodatkowym urozmaiceniem.

Festiwal zostanie przeprowadzony pod hasłem: MUZYKA – ENERGIA – PASJA.


Najważniejsze elementy składowe Festivalu to:
1. Konkurs na najlepszego DJ – działania rozpoczną się ogłoszeniem w mediach i internecie zasad konkursu o nagrodę Grand Prix Węgorzewo 2023 dla DJ-ów, wraz z regulaminem. Przedmiotem dwuetapowego konkursu będzie wyłonienie uczestników Konkursu DJ, którzy wystąpią w dniach 28 i 29 lipca.
2. Koncert gwiazd – w dniach 28 – 29 lipca 2023 r. w godz. 18.00 – 3.00 na Scenie Mamry odbędą się koncerty największych polskich zespołów i DJ. Koncerty połączone będą z atrakcyjną oprawą oświetleniową: laserowy pokaz świateł, elementy pirotechniczne. Łącznie wystąpi 18 artystów.
3. Działania związane z promocją zdrowego trybu życia – Równocześnie z odbywającymi się koncertami zostanie przeprowadzonych kilka akcji edukacyjno ekologicznych. Organizator, w porozumieniu z największym portem w Węgorzewie stworzy warunki do uczestnictwa w koncercie dla kilkudziesięciu jachtów, które będą mogły przycumować bezpośrednio przy scenie
4. Działania związane z promocją elektromobilności – Uzupełnieniem koncertów na scenie będą prowadzone w porcie pokazy najnowszego sprzętu wodnego, sprzętu sportowego, który jest zasilany elektrycznością (łodzie żaglowe, motolotnie i rowery).
5. Promocja wolontariatu – Festiwal jest organizowany przez stowarzyszenie non profit. Wszelkie dochody z realizacji projektu zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów z nim związanych. Wielką pomoc przy organizacji festiwalu stanowić będą wolontariusze z węgorzewskich szkół średnich. Grupa 20-25 osobowa będzie odpowiadać m.in. za dyżury w biurze organizacyjnym, za opiekę nad artystami, za pracę punktów informacyjnych, patrole ekologiczne.
6. Bezpieczne Mazury – Na festiwalu wnioskodawca będzie promować zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, uczyć zasad niesienia pierwszej pomocy nad wodą.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X