czerwiec, 2024

13cze19:0019:00Olsztyn muzyka "Michael Jackson Tribute Live Experience" Saschy Pazdery

Godzina

(Czwartek) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Jest tylko kilku artystów, których muzyka jest nieśmiertelna, którzy wciąż są znani i słuchani przez kolejne pokolenia. Michael Jackson jest unikalną syntezą muzyki, piosenek, ponadczasowych przesłań i głębokich uczuć. Ten dorobek twórczy pozostaje dla kolejnych pokoleń… "Nigdy nie chodzi o to, aby być najlepszą kopią artysty, którego nie da się skopiować", mówi Sascha Pazdera, "chodzi o zachowanie wyjątkowości artysty, jego wspaniałej muzyki we współdziałaniu z emocjami i zrobienie tego tak, jak Michael Jackson by chciał".

Osobista współpraca z Michaelem Jacksonem i La Vellem Smith jr.

Sam Sascha musi wiedzieć to najlepiej, gdyż pracował dla Króla Popu w Europie i otrzymywał od niego indywidualne wskazówki dotyczące m.in. "Moonwalk". Zaprzyjaźnił się też z La Vellem Smith jr., partnerem scenicznym i choreografem Michaela Jacksona. "Michael Jackson Tribute Live Experience" jest jedynym zespołem w Europie z oficjalnym pozwoleniem od La Vella Smith jr. na używanie oryginalnej choreografii, wykonywanej pod jego kierownictwem.

W programie znajdują się takie hity jak: Beat it, Bad, Heal the World, Thriller, Black or White jak i Billie Jean. Szczególną atrakcją występu jest 14-kilogramowy aluminiowy kostium z "History Tour" z roku 1997 do piosenki "They don’t care about us". Został on wykonany ręcznie – specjalnie dla Saschy – w Brazylii. Wielokrotnie nagradzany za autentyczne występy na żywo/

Pazdera występuje jako naśladowca Jacksona na europejskich scenach od 35 lat i otrzymał wiele nagród za swój dorobek artystyczny: kilkakrotnie w kategorii naśladowcy (Tribute Artist) oraz w kategorii artysta roku w latach 2007, 2009, 2012 oraz 2017. "Największym zaszczytem jest dla mnie 'Diament roku 1998′ za najlepszy występ Michaela Jacksona na żywo". Na rok 2024 zaplanowanych jest ponad 80 koncertów, co czyni go jednym z najbardziej znanych naśladowców (Tribute Artist) na całym świecie. Występy na żywo to wspaniała rozrywka. Sascha Pazdera jest całkowicie pochłonięty swoją rolą. Śpiewa jak Michael Jackson, porusza się jak Król Popu i ani przez chwilę nie staje się jego kopią. Jego autentyczna charyzma przekonuje w okamgnieniu każdą publiczność. Nawet najbardziej sceptyczni widzowie czują to: być może właśnie tak Michael Jackson wyglądałby teraz na scenie.

Wciąż aktualne przesłania i niezapomniane emocje.

Niewiele osób miało okazję zobaczyć Michaela Jacksona na żywo. "Michael Jackson Tribute Live Experience" sprawia, że to przeżycie jest możliwe dzięki fantastycznemu zespołowi, profesjonalnym tancerzom i imponującym wokalistkom w tle, które opanowały każdą solówkę. Występ sceniczny to symbioza muzyki, tańca, słów i wyrażenia prawdziwych emocji. To doświadczenie, którego tak szybko się nie zapomni. Tak jak na zawsze pozostanie muzyka tego wyjątkowego artysty. I rzeczywiście, jego przesłania są nadal ważne, gdyż piosenki takie jak "Earth Song" są bardziej aktualne niż kiedykolwiek!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X