kwiecień, 2023

01kwi19:0019:00Olsztyn muzyka Dr Misio

Godzina

(Sobota) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Scena Zgrzyt zaprasza na koncert zespołu Dr Misio . 

Dr MISIO, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego mn. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”, „KLER” ).
Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.
Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej harakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”czy „Mr.H….”
Wiosną 2017r ukazała sie trzecia płyta pt.’Zmartwychwstaniemy’, której producentem jest Kuba Galiński znany z produkcji plyt dla: HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz.
Trzecią płytę promował utwór pt.’Pismo’ do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.
Utwór ten był grany w większości polskich rozgłośni radiowych a teledysk do tego utwory ma ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube.
Obecnie zespół Dr Misio nagrał swoją czwarta płytę, której producentem ponownie jest Kuba Galiński.
Premiera płyty pt. „strach XXI wieku” odbyła się w październiku 2020 roku a promuja ją single i teledyski do utworów pt. Chcesz się bać, którego reżyserem jest Piotr Domalewski, 'Strach XXI wieku’ w reżyserii Wojtka Smarzowskiego czy „Siedemnastolatki” w reżyserii Oskara Kaszyńskiego.
W 2021 roku zespół Dr Misio był nominowany do nagrody Fryderyk 2021 w kategorii: Płyta roku.
Obecnie muzycy pracują nad kolejnymi kompozycjami i teledyskami które bedą promowane wiosną 2022 roku.
Dr Misio zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej polsce od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra Meskie Granie, Cieszanów Rock Festival, Co Jest Grane Festival, Festiwal TOP TRENDY, Festiwal TOP of The TOP.
Dr Misio są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji, zarówno w klubie jak i w plenerze a Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.
link do strony na FB:
https://www.facebook.com/drmisio/

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X