lipiec, 2023

27lip18:0018:00Targowo muzyka Koncert muzyki Leonarda Cohena w wykonaniu Kuby Michalskiego

Godzina

(Czwartek) 18:00 - 18:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Szanowni państwo, rozpoczynamy cykl imprez pod tytułem "KulturalneMazury.pl – Citart w Targowskim Dworze" w ramach którego zaprosimy państwa na comiesięczne wydarzenia kulturalne jak: koncerty lub spotkania z ciekawymi ludźmi.

Pierwsze wydarzenie z cyklu "KulturalneMazury.pl – Citart w Targowskim Dworze", to koncert ballad Leonarda Cohena w wykonaniu Kuby Michalskiego.

KUBA MICHALSKI jest autorem, kompozytorem, wokalistą i gitarzystą. Nagrał pięć płyt z zespołem "Cotton Cat" i pięć albumów solowych. Był wielokrotnie nagradzany: m.in. wiele lat temu w duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. Wykonuje swoje autorskie utwory, jednak często sięga po repertuar zagranicznych artystów. Obecnie występuje solo, akompaniując sobie samemu na gitarze. Tym razem będzie można usłyszeć go wykonującego ballady klasyka, Leonarda Cohena. Na YouTube można posłuchać wielu jego piosenek.

LEONARD COHEN był znakomitym kanadyjskim artystą. Przez kilkadziesiąt lat raczył nas przepięknymi balladami. Znamy je my, lecz także nasi rodzice i dziadkowie. Podczas koncertu Kuby Michalskiego usłyszą Państwo kilkanaście piosenek Cohena, w tym oczywiście przeboje i klasyki takie jak "Alleluja", "Zuzanna", "Famous Blue Raincoat" czy "Dance Me To The End Of Love". Zdecydowaną większość wykonuje w polskich tłumaczeniach ("Słynny niebieski prochowiec" i "Tańcz mnie po miłości kres"), choć pojawią się też utwory w wersji oryginalnej ("I’m Your Man", "Take This Waltz").

Po koncercie można będzie pozostać w klimacie muzyki Leonarda Cohena, zjeść kolację czy raczyć się lampką wina.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X