wrzesień, 2023

02wrz18:0018:00Ostróda teatr zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie

Godzina

(Sobota) 18:00 - 18:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" – utwór cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat.

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje… Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę: kto zabił?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, ale nikt nie przyznaje się do zbrodni. Wtedy do akcji wkracza publiczność!

Interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący wszystkiemu humor sięgają zenitu. To, jaki będzie finał, pozostaje w rękach widzów – ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo!

 
"Szalone nożyczki" to magnetyczna, elektryzująca i budząca podziw komedia, która podbiła sceny całego świata. To także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Zarezerwuj bilety i przeżyj niezapomnianą zabawę w towarzystwie gwiazd!

OBSADA:
Michał Wiśniewski
Przemysław Cypryański / Leszek Stanek
Marta Lewandowska / Jola Niedźwiecka
Joanna Kupińska / Katarzyna Polewany
Michał Lesień-Głowacki / Przemysław Redkowski
Piotr Miazga / Mateusz Łapka / Marcin Mroczek

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X