czerwiec, 2023

02cze19:0019:00Ostaszewo inne Ostatni Zlot Joe Monster

Godzina

(Piątek) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

W tym rok znów zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu z najfajniejszymi ludźmi jakimi znamy, czyli z WAMI, bojownikami walczącymi z powagą. Kto był ten wie, czego się spodziewać, bo ten zlot będzie z jednej strony taki sam, a z drugiej zupełnie inny.

Spotykamy się urokliwym zakątku Mazur, 45 km na zachód od Ostródy/Nidzicy (czyli obok trasy S7 Gdańsk-Warszawa), tuż nad niewielkim jeziorkiem, w otoczeniu pięknych lasów. Na dwa dni przeniesiemy w świat równoległy, w którym wiek nie gra roli, można porzucić codzienną maskę i stać się kim się chce na maxa albo chociaż trochę wyluzować, bo tu wszystko będzie prostsze, łatwiejsze i z pełną życzliwością wszystkich uczestników. Jak w dobrej, lekko patologicznej, ale bardzo oddanej rodzinie. Będziemy dowcipkować, rozmawiać, biegać, grać, wygłupiać się, przebierać, pić, pływać, eksplorować różne obszary świadomości oraz różne rzeczy, które podpowie duchowy patron Joe Monstera, smok Miluś.

Zaczniemy od kolacji w piątek o 19 i ogniska powitalnego, by w sobotę oddawać różnym grupowym grom i zabawom, kończąc wielkim sobotnim finałem w lokalnym amfiteatrze. Rano w niedzielę spotkamy się na śniadaniu i powoli wracać do zwykłej rzeczywistości.

W cenie mamy nocleg, wyżywienie, parking oraz atrakcje.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X