październik, 2024

20paz14:3014:30Olsztyn teatr Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

Godzina

(Niedziela) 14:30 - 14:30

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

"Boeing Boeing" to komediowy hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, który od lat przyciąga tysiące widzów. W 1991 roku sztuka została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa jako najczęściej wystawiany spektakl w historii. Sztuka opowiada historię Maksa, któremu wydaje się, że wie, jak korzystać ze wszystkich zalet poligamii, unikając jednocześnie jej wad.

Za pomocą międzynarodowego rozkładu lotów bohater utrzymuje relacje z trzema narzeczonymi naraz. W jaki sposób? Otóż każda z nich jest stewardessą w innej linii lotniczej. Pewnego dnia los płata Maksowi figla. Minimalne zmiany w rozkładach lotów sprawiają, że wszystkie narzeczone zjawiają się u bohatera niemal w tym samym momencie. Jak bohater z tego wybrnie? Czy pomoże mu niestroniąca od sarkastycznych uwag służąca Nadia? Jakie miejsce w tej całej historii obierze przyjaciel Maksa z dzieciństwa – Paweł?

Boeing Boeing – zwariowana komedia sytuacyjna. Sztuka autorstwa Marca Camolettiego zawiera wszystkie składniki dobrej farsy. To lot, który nie powoduje turbulencji, a jedynie mnóstwo śmiechu. Dodatkowo dobry humor gwarantuje wspaniały przekład tekstu, którego dokonał twórca dialogów w polskiej wersji filmu animowanego "Shrek" – Bartosz Wierzbięta.

Obsada:
Elżbieta Jarosik
Karolina Chapko
Anna Jarosik
Adriana Kalska / Milena Suszyńska
Mikołaj Roznerski
Michał Meyer / Bogusław Kudłek

Autor: Marc Camoletti
Przekład: Bartosz Wierzbięta
Reżyser: Marcel Wiercichowski

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X