marzec, 2023

15mar19:0019:00Olsztyn standup Program "Ja to mam szczęście" | + open mic

Godzina

(środa) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Stand-up Warmia zaprasza na kolejną imprezę komediową do Carpentera!  

Wystąpi: 

PAULINA POTOCKA 

W programie "Ja to mam szczęście" opowie o swoich najnowszych przygodach związanych z zaręczynami i planowaniem ślubu. Zaskoczy swoją nową energią życiową i historiami o ludziach, których spotkała na basenie i w czasie podróży po Polsce. Wyjaśni czym dla niej jest przełomowy rok, w którym zmarła Elżbieta II widząc polską inflację. 

+ open mic 

Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Jest jedną z najbardziej znanych kobiet na polskiej scenie komediowej. Za swój klimatyczny rodzaj humoru została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu. 

Na youtube można sprawdzić jej poprzedni program komediowy "Warto żyć oraz rozmowę z Abelardem Gizą. 

Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TV4, TVP Rozrywka oraz Comedy Central Polska. Prowadzi w Białymstoku scenę standupową. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł "Królowej Łgarzy" na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Jej ulubiona piosenka to "Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech". 

Zapraszamy! 

Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video. 

Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X