styczeń, 2024

10sty20:0020:00Olsztyn standup Krzysztof Kasparek & Tomek Machnicki & Michał Jastrzębski

Godzina

(środa) 20:00 - 20:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Zapraszamy na występy zacnych komików! To są Laureaci! Na Festiwalu Komedii Mrągowo 2023 Krzysztof Kasparek zajął I miejsce, a Tomasz Machnicki II miejsce. Na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry 2023 był także konkurs stand-up i tam Krzysztof był ponownie najlepszy. A całość poprowadzi Michał Jastrzębski, który w Lidzbarku zajął II miejsce! Trzeba tam być! 

Tomek Machnicki

pochodzi z Nowej Huty. Tam żyje, robi rzeczy. O rzeczach opowiada na scenie. Członek krakowskiego Comedy Lab – Laboratorium Komedii. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie zaparkował samochód. Szuka metodą prób i błędów. Samochodu, szczęścia i akceptacji. Teraz próbuje na scenie.

Krzysztof Kasparek

to reprezentant krakowskiego Comedy Lab, komik i improwizator. Niedawno skończył 36 lat, ale liczy na więcej. W życiu i na scenie ceni czarny humor i abstrakcję. Często czuje się lepszy od innych, ale później przypomina sobie, że nie wie gdzie postawić przecinek. Ze swoimi żartami bawi ludzi od Szczecina po Ełk.

Prowadzenie – Michał Jastrzębski 

Mieszkaniec olsztyńskiego Zatorza, pochodzący z Pisza. Dobry człowiek. Aż za dobry. 

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X