grudzień, 2023

07gru19:0019:00Olsztyn muzyka Osiecka na jazzowo | Krzysztof Żesławski Trio • Olsztyn • Galeria Sowa 7.12.2023

Godzina

(Czwartek) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Tytuł: Osiecka na jazzowo
Wykonawca: Krzysztof Żesławski Trio

Zapraszamy na koncert "Osiecka na Jazzowo" Wśród znanych szerokiej publiczności utworów, usłyszymy najpiękniejsze piosenki napisane przez Agnieszkę Osiecką. O wspaniały klimat zadba Krzysztof Żesławski (gitarzysta), Olek Miśkiewicz (fortepian, akordeon) oraz charyzmatyczna wokalistka Natalia Lubrano.

"Osiecka na Jazzowo" to muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego współpracującego z zespołem Wolna Grupa Bukowina, który do projektu zaprosił wyjątkową wokalistkę: Natalię Lubrano. Krzysztof Żesławski od wielu lat bardzo aktywnie promuje dorobek Agnieszki Osieckiej, również jako kierownik muzyczny Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej "Bardzo Wielka Woda" we Wrocławiu. W 2020 r. skomponował także muzykę do tekstu Agnieszki Osieckiej "Piosenka o ostatnim Doboszu", która pojawiła się w filmie dokumentalnym pt. "Świat został stworzony dla mnie" o życiu literata Andrzeja Dobosza.

W koncercie zaśpiewa Natalia Lubrano. Natalia ma za sobą współpracę m. in. z Andrzejem Smolikiem. Jest autorką tekstów i muzyki. Przez ponad dekadę mieszkała we Francji. Szerszej publiczności znana jest z V edycji programu The Voice of Poland oraz z X edycji Must be the Music (ścisły finał). W 2012 roku nakładem wytwórni Kayax ukazała się autorska płyta wokalistki R.E.S.P.E.C.T. W kwietniu 2014 roku zdobyła nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne na ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Tego wieczoru z pewnością nie zabraknie czułych emocji i wzruszeń, a powrót do kultowych utworów Agnieszki Osieckiej zapewni miły wieczór wszystkim słuchaczom. Zapraszamy!

Skład zespołu:
NATALIA LUBRANO – śpiew
OLEK MIŚKIEWICZ – fortepian, akordeon
KRZYSZTOF ŻESŁAWSKI – gitary, bas

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X