październik, 2023

06paz21:0021:00Olsztyn muzyka Olsztyńska Integracja Studencka

Godzina

(Piątek) 21:00 - 21:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Weź udział w kolejnej edycji największego studenckiego clubbingu – "Olsztyńskiej Integracji Studenckiej".


Wymień swój bilet na opaskę, nawiązuj nowe znajomości i spotykaj osoby o podobnych zainteresowaniach! Nie przegap szansy na przeżycie największego klubowego maratonu w Olsztynie.

NAJLEPSZE KLUBY – 1 BILET – TYSIĄCE UCZESTNIKÓW

To nie tylko impreza, to spektakularne święto, które co roku przyciąga setki studentów z różnych uczelni. Jesteśmy dumni, że możemy po raz kolejny zorganizować to niezwykłe wydarzenie, które stanowi doskonałą okazję do:

– integracji 

– poznania nowych osób 

– nawiązania cennych relacji 

– zdobycia wspaniałych wspomnień 

– zwiedzenia najlepszych klubów w centrum

KLUBY BIORĄCE UDZIAŁ W IMPREZIE: 

– American Party Club (Hugona Kołłątaja 1)

– Fuego Infernal (Stare Miasto 3)

BILETY
Ceny biletów podzielone są na pule ilościowe. Ich cena uzależniona jest od ilości wyprzedanych miejsc! Ceny biletów rozpoczynają się od 20 zł! Nie czekaj z zakupem! Bilety będą drożeć! 

Kupując bilet, otrzymasz specjalną opaskę, która stanie się Twoim kluczem do najlepszych klubów w centrum Olsztyna. Co wspaniałe, będziesz mógł bawić się we wszystkich klubach jednocześnie! Nie musisz ograniczać się do jednego miejsca – odkrywaj różnorodne muzyczne brzmienia, niesamowite występy i fantastyczną atmosferę, która otacza każde z tych miejsc.

Bądź częścią historii największego studenckiego clubbingu w Olsztynie! Nie przegap okazji do przeżycia jednej z najbardziej elektryzujących nocy w roku! Zarezerwuj swój bilet już teraz i dołącz do nas!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X