luty, 2024

02lut19:0019:00Olsztyn muzyka Olsztyn @ Scena Zgrzyt, Trasa 2024

Godzina

(Piątek) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

"Ojcze Nasz. Nie ma cię w Niebie ani na Ziemi
Chleb nasz powszedni zdobywamy sami
A na pokuszenie wiedzie nas nasza zwierzęca natura".

Od 25 lat Faust serwuje brutalny jednak nie pozbawiony melodii death/thrash metal z elementami black metalu i delikatnie inkrustowany elementami autentycznej muzyki etnicznej. Polskie, zaangażowane teksty wyśpiewywane przez wokalistę i tworzony przez muzykę klimat. Zespół posiada swój unikalny i niepodrabilny styl. Dziennikarze muzyczni jego korzenie widzą w tym, co znamy z najbrutalniejszych dokonań Testament czy sterego wcielenia KAT. W 2019 r. Faust powrócił z trzecią płytą studyjną. Antyklerykalna "Wspólnota Brudnych Sumień" zbierała fulla w recenzjach, a Musick Magazine uwzględnił to wydawnictwo w zestawieniu najważniejszych płyt minionej dekady. Wydana w 2022 r. kolejna płyta "Cisza po Tobie" także trafiła do podsumowań najlepszych wydanictw metalowych 2022 r., także za granicą.

Godslut od 2021 roku tworzy siermiężny i pełen brutalnego riffu death metal. W 2021 wydali pierwszego singla pt. "Crucified". W 2022 zespół podpisał kontrakt płytowy z Selfmadegod Records, a w 2023 roku już pod ich szyldem wypuścili na świat debiutancki album pt. "Procreation of God". Dotychczas Godslut wziął udział w trasie Decomposition Ensembles, na której zagrał 5 koncertów z szanowanymi zespołami polskiego podziemia tj. Antigama, Redemptor, Shodan czy Hellium. Zarówno na singlu "Crucified", jak i na całym krążku "Procreation of God" tematyka tekstów nawiązuje do wielkoskalowej, globalnej indoktrynacji religijnej obejmującej umysły nieświadomych niczego szarych ludzi, widzianej oczami nastoletniego rebelianta próbującego z nią walczyć. Utwory zawarte na "PoG" są mieszanką wręcz thrashowej prędkości, zaawansowanych technik gitarowych i surowego, ale jednocześnie pełnego brzmienia ogółu, które bezkompromisowo pasuje do tematyki oraz klimatu albumu.

Skład:
Krzysiek Śniadecki | guitars, vocals
Daniel Kozyra | bass, vocals
Paweł "Pavulon" Jaroszewicz | drums

VomitvsanctvS – Wprost z mazurskiej otchłani przynosimy wam Dobrą Nowinę – oto nadchodzimy, Trójca Nieświęta, a wraz z nami rozpacz, ból i pożoga. Jesteśmy ropiejącą wydzieliną pogardy, gnijącą na dnie waszych chorych umysłów!

Bilety:
Przedsprzedaż: 50zł
Bramka 60zł

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X