marzec, 2024

08mar19:0019:00Olsztyn muzyka "Muzyka jest Kobietą" Marzena Nowakowska, Piotr Pieńkowski, Wojciech Lachowski

Godzina

(Piątek) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

"Muzyka jest Kobietą" to propozycja wyjątkowego wieczoru z poezją śpiewaną z okazji Dnia Kobiet. Podczas dwuczęściowego koncertu wystąpią pieśniarze z Bydgoszczy, którzy wykonają utwory autorskie i piosenki z Krainy Łagodności:

Marzena Nowakowska – śpiewająca poetka, pisze, komponuje i wykonuje ballady, które kradną serca słuchaczy. Laureatka ogólnopolskich przeglądów piosenki poetyckiej, autorskiej i turystycznej. Nazywana przez przyjaciół i znajomych "bardem w spódnicy". Czasem bawi się słowem, czasem – pisze bardzo serio o życiu: bywa, że błądzimy i tęsknimy w średniowiecznym zamku, a za chwilę – tu i teraz rozliczamy się z marzeń… Kocha góry i morze, zapach lasu i książek. Ma na koncie autorską płytę: "Kocham, marzę, wiem…".

Piotr Pieńkowski – pieśniarz i autor utworów. W czasach studenckich brał udział w festiwalach i przeglądach poezji śpiewanej, zdobywając sporo cennych nagród. Dziennikarz i redaktor naczelny wielu pism związanym z grami komputerowymi, filmem i fantastyką. Wykonuje utwory, w których pobrzmiewa Wysocki, Kaczmarski, Nohavica, protest song lat 60., czy piosenka kabaretowa. Jego piosenki są najczęściej opowieściami o ludzkich losach, w których każdy z łatwością może się odnaleźć. Słuchając ich można się wzruszyć, zadumać, zaśmiać. Wydał dwie płyty: "Ktoś" i "Paradygmaty".

Wojciech Lachowski – bydgoski gitarzysta, zaangażowany w wiele projektów muzycznych, jazzman i aranżer. Plastyk i grafik komputerowy z muzyczną, artystyczną duszą… Ma na koncie kilka wydanych płyt, m. in. z Piotrem i Marzeną.

Marzena Nowakowska – gitara, śpiew
Piotr Pieńkowski – gitara, śpiew
Wojciech Lachowski – gitara

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X