styczeń, 2024

20sty17:0017:00Olsztyn muzyka KONCERT WIEDEŃSKI ORAZ ŚWIATOWE STANDARDY MUZYKI ROZRYWKOWEJ

Godzina

(Sobota) 17:00 - 17:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

WIELKA GALA NOWOROCZNA
KONCERT WIEDEŃSKI ORAZ ŚWIATOWE STANDARDY MUZYKI ROZRYWKOWEJ.

Zapraszamy Państwa w niezapomnianą, muzyczną podróż. Zapewniamy, że będzie to wyjątkowe przeżycie artystyczne, estetyczne i uczuciowe, wzbudzające zachwyt we wszystkich sferach zmysłów. Okrążymy razem kulę ziemską  w towarzystwie najznamienitszych arii, duetów operetkowych, walców i polek – Johanna Straussa  oraz  światowych standardów muzyki rozrywkowej, piosenek musicalowych.  Stany Zjednoczone, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Austria, Węgry, Francja, Polska to tylko niektóre miejsca na mapie naszej podróży…

Wykonawcami koncertu są znakomici artyści, którzy na scenach w kraju i za granicą zyskali aplauz i sympatię publiczności:

Monika Biederman -Pers ( sopran) oraz Piotr Karzełek ( baryton) tworzą jedyny w swoim rodzaju duet wokalno- taneczny –"DUO PERFORMANCE"

Oboje są absolwentami Wydziału Wokalno –  Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie. 

Są laureatami krajowych i międzynarodowych konkursów wokalnych.  Z niespotykaną muzykalnością, wdziękiem i urokiem potrafią zaczarować publiczność. Dzielenie się swoimi talentami daje im niezwykłą radość i satysfakcję.

 
Ewa Romaniak – aktorka i piosenkarka, absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Stworzyła blisko sto ról teatralnych zdobywając sobie przychylność widzów i krytyków.  Tym razem wystąpi w roli konferansjerki, która nie tylko w wytworny sposób poprowadzi całość koncertu, ale i opowie zabawne anegdoty czy zaśpiewa dowcipne piosenki.

Jakub Oczkowski (tenor) – czołowy amant polskiej sceny operetkowej i estrady. Artysta obdarzony wyjątkowym talentem wokalno- aktorskim i tanecznym oraz sceniczną charyzmą. Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie śpiewu prof. P. Kusiewicza (dyplom z wyróżnieniem). Podczas swoich wystąpień ze sceny czaruje i porywa publiczność. 

 
Orkiestra Symfoniczna Mieczysława SmydyArte Symfoniko, złożona z wybitnych instrumentalistów.

Tancerki Krynickiego Studia Baletowego im. Władysława Szlęka z Krynicy Zdroju– ze wszech miar utalentowane artystki, które pod okiem choreografki i instruktorki tańca – Pani Małgorzaty Malczak potrafią wykreować na scenie niezwykłą aurę i niezapomniany nastrój. 

Wyjątkowe doznania spotęgują olśniewające kreacje, piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna.

 
W programie koncertu wybrzmią m.in.:

  • brawurowe czardasze, arie i duety operetkowe z "Księżniczki czardasza", "Wesołej Wdówki", "Hrabiny Maricy, "Balu w Savoyu"czy "Barona Cygańskiego"
  • hity musicali "Skrzypek na dachu", "Upiór w operze", "My fair lady", "Deszczowa piosenka",
  • przeboje światowej piosenki, jak "Hallelujah", "O sole mio", "Mambo italiano", "Time to say goodbye" i inne.

To wszystko do usłyszenia i przeżycia już niebawem. 

Pozwólcie się Państwo porwać do zaczarowanego świata muzyki i tańca. 

Do zobaczenia!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X