grudzień, 2023

10gru19:0019:00Olsztyn muzyka Ęć się imię Twoje

Godzina

(Niedziela) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Dzień doberek, kłania się Łydka Grubasa! Zapraszamy Cię niezwykle serdecznie na koncerty w ramach jesiennej trasy "ĘĆ się imię Twoje". Okazją jest nasza najnowsza płyta zatytułowana "ĘĆ" nagrana razem ze wspaniałymi Gośćmi. I jest to trasa ciut inna niż dotychczasowe…

Każdy koncert dla nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny i – nie inaczej – zaskoczymy Cię po raz kolejny. Zagramy, oczywiście, kawałki z tejże płyty, zagramy największe hiciory. Chcemy też sięgnąć po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I… pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał!

W niektórych miastach zagramy akustycznie. I pokażemy, że na pudłach można grać z takim samym ogniem, można powiedzieć tyle samo przez mikrofon i zabawić się równie dobrze, co przy rozkręconych piecach! A w dodatku poczuć unikalny, wyjątkowy, bardzo osobisty kontakt nas, grajków, z Wami, Publicznością. Złapiemy Was za serce i oblejemy dźwiękiem!

Wszędzie zaś pociśniemy ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzonym jęzorem na dłoni. Rock and rollowo… Razem z nami w poszczególnych miastach młócą kapitalne supporty, zatem dawaj do nas! Drogi Widzu, Droga Widzko – Niech się Ęci Imię Twoje!

Rozkład jazdy: 

18:00 – otwarcie bram 

19:00 – Łydka Grubasa

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X