październik, 2023

21paz18:0018:00Mrągowo muzyka Impresje Jesienne - Koncert KIWI/SKUBAS

Godzina

(Sobota) 18:00 - 18:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Serdecznie zapraszamy na koncert KIWI/SKUBAS, który odbędzie się w czasie trwania Impresji Jesiennych w Mrągowskim Centrum Kultury.


SKUBAS – Artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o… braku miłości. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji. Wystąpi u nas chwilę po premierze swojego najnowszego albumu zawierającego świetnie przyjęte single "Co i tak nadejdzie" w duecie z Dawidem Tyszkowskim oraz "Rdza" nagrana wspólnie z Krzysztofem Zalewskim. Od czasu debiutu Skubas zagrał kilka tras koncertowych i wystąpił na najważniejszych polskich festiwalach (m.in. Open’er, Orange Warsaw Festival, Jarocin, Przystanek Woodstock). Brał również udział w takich projektach jak Męskie Granie Orkiestra, Obywatel GC v.2.0 czy Europejski Stadion Kultury.

KIWI – – Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów o polsko-ormiańskich korzeniach. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. To jedno z najgorętszych"nazwisk" na polskiej scenie muzycznej. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza. Swoją solową karierę rozpoczęła od akcji FONOBO Pitcher, w ramach której wydała singiel "Zatraceni". Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę "Nocą". Jej wrażliwość oraz świeże podejście do muzyki zostały docenione przez słuchaczy oraz Spotify.

 Bilety Ulgowe – Bilety dla uczniów lub z kartą RTP ( Rodzina Trzy Puls) oraz z kartą MKS ( Mrągowska Karta Seniora)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X