sierpień, 2023

04sie19:0019:00Mrągowo muzyka Festiwal gwiazd w Mrągowie!

Godzina

(Piątek) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Festiwal gwiazd w Mrągowie! Ania Dąbrowska w swoich największych przebojach, Bryska i HLA 4transplant oraz niezawodny i niezastąpiony Jerzy Kryszak. Zapraszamy na wyjątkowy koncert, którego celem jest promocja transplantacji oraz zbiórka pieniędzy na aparaturę The OCS Heart firmy TransMedics*. Co więcej, w programie również pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu ratownictwa medycznego. Zobacz jak połączyć wspaniałą zabawę i doskonałą muzykę z szerzeniem wiedzy o pierwszej pomocy i zbiórką środków na sprzęt ratujący życie.

Zysk z całego koncertu zostanie przekazany na rzecz Fundacji Dla Transplantacji. Akcje, takie jak #12GodzinDlaŻycia i #ZostawSerceNaZiemi oraz cała działalność Fundacji, nieustannie zabiegają o zwiększenie świadomości społecznej na temat przeszczepiania narządów i gotowości do dzielenia się swoim ciałem po śmierci.

* The OCS Heart firmy TransMedics to jedyny sprzęt na świecie służący do transportu pobranego do przeszczepu "wciąż bijącego" serca, co znacząco wpłynie na ilość udanych przeszczepów w regionie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X