luty, 2024

17lut19:0019:00Elbląg muzyka Pull The Wire + Skowyt + Danziger / Elbląg / Mjazzga

Godzina

(Sobota) 19:00 - 19:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Pull The Wire w trasie zima/wiosna 2024 – Pirackie Rodeo trwa! Razem z nimi na scenie Skowyt!

Pull The Wire
to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełnę, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby!

SKOWYT W okresie burzy i naporu Skowyt wydał z siebie znane i nie zawsze lubiane numery, takie jak: ONA JEST NAZI, POKOLENIE CHUJ, PLAYBOY, ACHTUNG, POLEN! i RÓB REWOLUCJĘ, które pojawiały się regularnie m.in. w Antyradiu, oraz w RoxyFM, a kilka razy nawet w Trójce. Zespół zagrał dwa razy na Przystanku Woodstock (Poland Rock) i rozbijał się koncertowo po Polsce m.in. w towarzystwie Dezertera, Ruty, Proletaryatu i Farben Lehre.


DANZIGER
Kapela z Trójmiasta grająca melodyjnego punka. Zespół powstał w 2016 roku, wydał dwie EPki i długogrającą płytę "Hate Us!", której pozytywne recenzje ukazały się we wielu punkowych zinach i w prasie katolickiej. W grudniu 2023 wydali płytę „Czy już zawsze będzie źle?”, na której nieco wykroczyli poza granice swojego stylu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X