listopad, 2023

26lis17:0017:00Elbląg muzyka "Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie" - Koncert Charytatywny LC ELBLAG-TRUSO i LC ELBLĄG

Godzina

(Niedziela) 17:00 - 17:00

Lokalizacja

Login required to see the information Login

Szczegóły

Koncert charytatywny przygotowany przez Stowarzyszenie LIONS CLUB, z którego dochód przeznaczony będzie na wsparcie potrzeb na rzecz miejscowej społeczności, zgodnie ze Statutem tej organizacji. Jeśli Szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli Chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 26 listopada w Elblągu znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz "Ludzi z duszą". O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, "Czas nauczy Cię pogody", jakże potrzebnej nam wszystkim. Przekonasz się, że i "Brzydcy" potrafią pięknie kochać.

Artystka już od 50 lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Grażyna Łobaszewska – śpiew
Maciej Kortas – gitary
Paweł Urowski – gitara basowa, kontrabas
Michał Szczeblewski – perkusja

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Odpowiedz

X