Portal Nieruchomosci.Mazury.com.pl oferuje prosty sposób na nawiązanie kontaktu z potencjalnymi klientami szukającymi nieruchomości w Twojej okolicy. Wystarczy kilka kroków, aby dotrzeć ze swoją ofertą do szerszego grona klientów.

1. Stwórz konto

Utworzenie konta na Portalu jest łatwe. Wystarczy adres email lub konto w portalu społecznościowym. Dzięki funkcji logowania społecznościowego Portal umożliwia  odwiedzającym łatwe logowanie. Użytkownicy mają możliwość łatwego tworzenia, oceny ofert nieruchomości na Mazurach.

2. Dodaj swoją ofertę – ZA DARMO

Portal umożliwia dodawanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości w prosty sposób. Po zalogowaniu, wystarczy dodać nazwę, opis i lokalizację. Warto zadbać o dobre zdjęcia, gdyż dzięki temu więcej potencjalnych klientów obejrzy ofertę.

Poza zdjęciami, portal umożliwia dodanie nagrań video, jeszcze dokładniej prezentujących oferowaną nieruchomość.

Jeśli nie masz odpowiednich zdjęć, ujęć z drona czy nagrań Video, możesz skorzystać z ofert firm wyspecjalizowanych w usługach dla nieruchomości.

3. Zdobądź więcej klientów zainteresowanych Twoją ofertą

Redakcja portalu, prowadzi działania promocyjne, które trafiają z prezentacją ofert do osób zainteresowanych nieruchomościami na Mazurach.

Działania obejmują zarówno kanały społecznościowe, wyszukiwarki, obecność na targach a także reklamę w innych miejscach, w których potencjalni klienci mogą ją zobaczyć np. na burtach jachtów.

Dodaj ofertę już teraz