Organizatorami Ogólnopolskiego Konkursu „Skrzydlate Wiosło” 2011 są Gmina Pisz i Stowarzyszenie Muzyczna Scena Mazur.
Konkurs jest dwuetapowy a koncert finałowy odbędzie się w Piszu w dniu 6 sierpnia 2011 r. W Konkursie mogą wziąć udział zespoły muzyczne oraz indywidualni twórcy muzyki, tworzący na terenie Polski.

 

AZURSKI TURNIEJ MUZYCZNY SKRZYDLATE WIOSŁO

I Etap – Eliminacje. Powołana przez Organizatorów Komisja Kwalifikacyjna spośród nadesłanych zgłoszeń dokona wyboru 7 Uczestników Konkursu, którzy zostaną zakwalifikowani do II Etapu Konkursu. Organizatorzy poinformują zakwalifikowanych uczestników konkursu o przejściu do II Etapu w terminie do dnia 17 lipca 2011 r.

W II Etapie (Finał) Konkursu zakwalifikowani uczestnicy wystąpią w koncercie konkursowym, po którym powołane przez organizatorów Jury (Komisja Konkursowa) dokona wyboru laureatów. II Etap konkursu odbędzie się w Piszu, pierwszego dnia PISZ MUSIC FESTIVAL w dniu 6 sierpnia 2011 r.
Laureaci, nagrody i koncert finałowy.
Spośród zakwalifikowanych do II Etapu uczestników Jury wybierze zwycięzcę konkursu, II miejsce, oraz przydzieli jedno wyróżnienie. Zwycięzca Konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 7.000,00 zł i zostanie mu wręczona statuetka Stowarzyszenia Muzyczna Scena Mazur.
Zwycięzca zostanie również zaproszony do występu na Koncercie Finałowym, który odbędzie się w Piszu w dniu 6 sierpnia 2011 r. Na zakończenie koncertu finałowego wystąpi gwiazda wieczoru - MACIEJ MALEŃCZUK i zespół Psychodancing !

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
874287